Imperium Rzymskie

Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem.

Ogłoszenie

Witajcie bracia Rzymianie. Ogłaszam ukończenie prac nad tym miejscem dyskusji.

#1 2007-11-25 20:08:03

Dznk

Obywatel

Zarejestrowany: 2007-11-03
Posty: 10
Punktów :   

Warunki sojuszow

prosilbym was o pomoc w stworzeniu jakichs ogolnych warunkow sojuszow militarnych, handlowych, najlepiej w punktach, jak i o jakies warunki paktow o nieagresji i ewentualnych konsekwencji ich nieprzestrzegania bedzie to ulatwialo prace wszystkim ktorzy ewetualnie moga prowadzic takie rozmowy natomiast tu mogliby zglosic swoje propozycje wszyscy i potem stworzymy cos na czym bedzie mozna sie oprzec

Offline

 

#2 2007-11-26 16:06:31

Merrox

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 29
Punktów :   

Re: Warunki sojuszow

hmmm.... no wiesz cięzko ocenić siłe militarna na podstawie populacji. Jak to ktos słusznie stwierdził ludność cywilna nie walczy więc zawieranie paktów militarnych na podstawie punktów to nie jest dobry pomysł. Party handlowe, według mnie najlepiej zawierać z każdym kto zechce go podpisać, a kryterium moze być cena produktów, proponuje stworzyć jakis ogólny przelicznik (ile jednostek surowców jest wart inny surowiec)

Jesli chodzi o pakry o nieagresje to chyba najlepiej dyskutować z sojuszami o lepszej średniej ilości punktów. A w sytułacji złamania paktu to w przypadku praku porozumienia z tamtym sojuszem WOJNA

Offline

 

#3 2007-11-27 21:35:28

Hatton

Senator

Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 39
Punktów :   

Re: Warunki sojuszow

Jeśli chodzi o moje zdanie to popieram Merroxa, bo wiem że przemawia za nim naprawdę spore doświadczenie i to w grach czasami bardziej brutalnych niż Travian

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ometinie.pun.pl www.forumpsychologiczne.pun.pl www.rawa.pun.pl www.mrr.pun.pl www.scgavalon.pun.pl