Imperium Rzymskie

Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem.

Ogłoszenie

Witajcie bracia Rzymianie. Ogłaszam ukończenie prac nad tym miejscem dyskusji.

#1 2007-11-25 09:22:16

Dznk

Obywatel

Zarejestrowany: 2007-11-03
Posty: 10
Punktów :   

Sojusz U.W pytanie/problem

hmm od czego by tu zaczac zeby bylo skladnie

mamy pakt o nieagresji z sojuszem @U.W@ bedacym znowu akademia sojuszu U.W czyli jak by nie patrzec to powinnismy miec spokoj w obu przypadkach ( niech ktos poprawi jezeli sie myle)

sprawa polega na:  Ankh Morpork-UW zaatakował/a Konopna Dolina ---> 25.11.07 00:50

i moje pytanie brzmi czy tak powinno byc czy moze ktos sobie w kulki polecial??

Offline

 

#2 2007-11-25 10:39:32

cezar1

Obywatel

Zarejestrowany: 2007-11-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: Sojusz U.W pytanie/problem

wlasnie wlasnie ja w tej sprawie gadalem z jednym z nich ktory notorycznie atakuje naszego kolege DZNK stwierdzili sami ze nasz przedstawiciel moglby sprobowac podpisac sojusz alblbo pakt o nieagresji i bylo by po sprawie chyba ze niechca to bede zabieral sie po kolei za kazdego z nich w poblizu a jest ich sporo mam nadzieje ze MC mi pomoze tez ma spora armie razem troszke mozemy w okolicy posprzatac co wy na to !!!

Offline

 

#3 2007-11-25 12:49:30

Dznk

Obywatel

Zarejestrowany: 2007-11-03
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sojusz U.W pytanie/problem

z tego co wiem to anja tez ma z nimi problemy napisalem juz do kogo trzeba u nich zeby cos z tym zrobic czekam na odpowiedz puki co cisza no ale zobaczymy


"witam

chcialbym sie porozumiec co do paktu o nieagresji z Twoim sojuszem. Sprawa wyglada nastepujaco mamy pakt o nieagresji z sojuszem @U.W@ bedacym wasza akademia wiec sensowne mi sie wydaje podpisanie stosownej umowy rowniez z sojuszem macierzystym.

pozdrawiam "

Ostatnio edytowany przez Dznk (2007-11-25 12:50:23)

Offline

 

#4 2007-12-02 08:02:00

Anja

Obywatel

Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 31
Punktów :   

Re: Sojusz U.W pytanie/problem

co do U.W. i ++F.L.++ to dwa sojusze co nas (okolice moje) najczęściej atakują
z dwoma osobami jedną z U.W. jedną z ++F.L.++ jestem ugadana i ataki się skończyły

Dznk nie próbowałeś się z nimi dogadać np. o niepisane pakty agresji?

co do ich sojuszy są one owiele silniejsze niż nasze ++F.L.++ na bank sie nie zgodzi na pakt (masa osób ma już po 2-3 osady i zaduże mniemanie o sobie )
co do U.W hmm najpeierw trza pisać do ich wyroczni czy coś tam oni są troszke przewrażliwieni

ale można najpierw próbować sie dogadać z tymi co cie atakują zauważyłam zę ostatnio atakuje cie ostada TORO łatwo się dogadać tylko ze on daje swoje warunki ale jest ok
spróbuj

Offline

 

#5 2007-12-02 14:18:34

Dznk

Obywatel

Zarejestrowany: 2007-11-03
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sojusz U.W pytanie/problem

co do U.W pisalem i nic nie wyszlo mowi sie trudno z toro czasami handluje ale i tak mnie najezdza w sumie teraz sie troche dozbrajam wiec mysle ze powoli sie to utnie a pozatym nigdy mi nic nie zagrabil ;]

Offline

 

#6 2007-12-02 17:46:12

Anja

Obywatel

Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 31
Punktów :   

Re: Sojusz U.W pytanie/problem

no tak mi też nie ale mimo to mam znim pakt
a z tego co zauwazyłam to ten z Toro przeszedł z U.W do ++F.L.++

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fcbielany.pun.pl www.klasa6ce.pun.pl www.feralheart.pun.pl www.howlofterror.pun.pl www.menadzer2009zuzlowy.pun.pl